2355 COMMODORE BLVD

MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3612-25-6-12

$455 700
Assessed Value
$455 700
Market Value
Annual Tax
$455 700
Taxable Value
Ownership
OwnerFrancis Mark
Mailing Address2355 Commodore BLVD Melbourne FL 32904
Property Details
Year Built2024
Living Area2 853 sq ft
Lot Size16 553 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$78 760
Building Value$376 940
Just (Market) Value$455 700
Assessed Value$455 700
Taxable Value$455 700
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $630 000 01